Naujienos Apie mus Skrynai Kroto aprašymas
Sun Jun 15 14:27:50 2003:
-------------------------
Per tuos kelis mėnesius nuo paskutinės naujienos darbai dar pora kartų buvo nutraukti ir pradėti iš naujo :) Šiuo metu visas reikalas visiškai perkeltas ant Unix'o, visas developmentas vyksta po Debian GNU/Linux. Tiesa, vakar įdomumo dėlei subuildinau po windowsais (beje, tai pavyko stebėtinai lengvai).
Šiuo metu aš daugiausiai dėmesio skiriu timing subsystem'ui, Qzma rūpinasi performance issues'ais ir cross-compilinimu, Aistė toliau paišo grafiką, YvL'as quitino, iš Obuolio senokai nieko negirdėt.
Kol kas tiek.


Wed Jan 15 18:44:29 2003:
-------------------------
Atnaujinom darbą. YvL'as dabar kankina SDL'ą, pakurinėja jį ir rašo GUI, kad "apsiprastų su nauju API". Gal kai pabaigs GUI jau ir langą uzhkurs :)
Visa kita kol kas stovi vietoj.


Thu Dec 12 12:49:23 2002:
-------------------------
Kaip gerai, kad Q&A dalyje, kur parašyta "rudenį bus beta" neparašyta kurį rudenį :) Nes jau akivaizdžiau negu akivaizdu, kad jokios betos nėra. Ir artimu metu nebus. Iki Sausio išvis nieko nebus daroma.
O Sausį planuojam surengt didįjį team'o meet'ą, prispardyt YvL'ui užpakalį ir jeigu per savaitę nepadarys nieko apčiuopiamo, tai darom persikraustymą ant libSDL ir /fuck DirectX.
Fanai, nesijaudinkit, mes neabandoninam :)


Sun Oct 27 10:31:35 2002:
-------------------------
Blemba, net neapsižiūrėjau kad tas gameplay testas ant allegro sukasi ir kad neturint allegro dll jis nė velnio neveiks, o vien jam pažiūrėti nieks allegro nesisiųs ir nekompiliuos :) Taigi galite parsisrėbti allegro dll čia.


Thu Oct 24 05:36:28 2002:
-------------------------
Na va, jau prikėliau visą reikalą. Atrinkau kurie iš sorsų buvo naujausi (oi, buvo darbelio :), priverčiau kompiliuotis ir ištaisiau kelis nasty bugus, del kuriu visas reikals skausmingai lūžo (pasirodo, neprižiūrimas softas _tikrai_ pūna). Žodžiu taip, dėl screenshotu dabar visi galite kreiptis i yvl, nes kol jis neparašys to ko trūksta, niekuom negaliu padet :) O kadangi liaudžiai reikia į kažką pažiūrėt, tai ash užuploadinu nedidelį gameplay testą, kurį mes pasirašėm dar pavasarį, kad pamatyt kaip viskas atrodo iš tiesų ir ar toks geimas tikrai būtų fun. Parsisiųsti galima čia.
Kai tik muzikoriai nuspręs kuriuos iš XM'u jiems negėda rodyti liaudžiai, būtinai idėsiu ir jį/juos.


Thu Sep 19 15:13:27 2002:
-------------------------
Ghr. Užkniso mane, kad visi klausinėja kas savaite, kada bus screenai ir t.t. Tarsi kam rūpėtų :/
Tai vat. Programmeriu teamas iki Spalio 1-os dienos yra oficialiai nebedirbantis. Nes pavasari prisidirbo su univeru ir dabar srebia. Screenshotu, savaime aišku, iki to laiko niekaip nebus. O gal ir dar po to kokią savaitę ar dvi. Fin.


Fri Aug 30 08:59:05 2002:
-------------------------
Šianakt musu su YvL sorsas persirito per 200k ir 10000 eilučių. Jau kažką paišo, bet dar bugovai, nes aš tingiu parašyti pilną .tga failų supportą. Užtat .zip'ų supportas jau yra.
Einu miegot.


Sat Aug 03 03:18:30 2002:
-------------------------
Šiandien su YvL sujunginėjom tai, ką esam parašę. Paaiškėjo, kad naudojom skirtingas MinGW versijas :)
Natūraliai, susiginčijom kuri iš jų yra teisingesnė. Kadangi pas jį buvo naujesnė, aš likau neteisus. Bet toj naujesnėj trūksta keleto utlitų, kurių man reikia. Bebandydamas susitvarkyti kaip priklauso vos nepaverčiau savo Windows'ų Ūnixais, o išsisprendė viskas nukopijuojant 4 failus iš senos distribucijos į naują :))
Voblia baigia rašyti animatorių. Sako, kad jau beveik veikia. Gerai.
Aistė tikriausiai kažką paišo, nes vakar prašė užnešt jai jos albumą.
Obuolys kažkur sprogo. Bet muziką kartais pakuria. Man kilo mintis vietoj screenshotų įdėti koki XM'ą, tai gal ją šiomis dienomis ir įgyvendinsim.,
All in all, MES DIRBAM :))
Tue Jul 30 04:05:36 2002:
-------------------------
Hmmm. Užuploadinau saita. Laukiu atsiliepimų -- bet kokie komenatarai apie saito turinį, misstaipai, ar šiaip belekas -- pirmyn, parašykit. Visa kita einasi normaliai. Vis dar dirbam :)
Tue Jul 16 23:19:25 2002:
-------------------------
Atsibodo man aiškinti žmonėm kas mes, ką mes darom ir ką reiškia arcade/logic. Taigi nusprendžiau sukalti minimalų puslapį, kuriame būtų šita pagrindinė informacija: komanda, shotai (kol kas nėra), žaidimo idėja bei naujienos.
Taigi kol kas naujienos tokios:Lietuviškai | English
Šito saito maintaininimu užsiimu aš, rtfb (vsh@centras.lt). Bet ką, kas susiję su šiuo saitu rašykite *man*, o ne kuriam nors kitam komandos nariui. Nu, ir natūraliai, fleimai bus ignoruojami.